Kategorie

Zinzino BalanceOil+ 300 ml

od 899 Kč
5% sleva
5 a více ks
Příchuť
Zvolte variantu
Zinzino BalanceOil+ z řady Omega Balance je prvotřídní inovativní směs olejů z malých ryb ulovených ve volné přírodě a extra panenského olivového oleje.
Kód produktu
941
Výrobce
Zinzino
Popis
Diskuse
Hodnocení

Zinzino BalanceOil+, 300 ml
Rybí olej bohatý na Omega 3 ve 4 příchutích.
Zvýhodněná cena na nejprodávanější OLM pomerančovo-citronovo-mátovou příchuť !
ZCELA PŘÍRODNÍ DOPLNĚK STRAVY PRO ROVNOVÁHU POLYFENOLŮ A OMEGA KYSELIN.

BalanceOil+ je značková řada přírodních polyfenolových potravinových doplňků Omega Balance.
Tato prvotřídní inovativní směs olejů z malých ryb ulovených ve volné přírodě a extra panenského olivového oleje získaného před sklizní je založena na jedinečné vědecky podložené receptuře a poskytuje velké množství polyfenolů pro účinné a efektivní vstřebávání a ochranu krevních lipidů. Bezpečně zvyšuje a udržuje hladinu omega-3 a upravuje poměr omega-6:3,
což příznivě působí na hladinu cholesterolu, srdce a mozek.

Obsah: 300 ml      Doplněk stravy

Hlavní přínosy :

  • Přispívá k normální funkci mozku  protože denní dávka obsahuje 700 mg DHA
  • Přispívá k normální funkci imunitního systému, protože denní dávka obsahuje 20 μg vitaminu D3
  • Pomáhá udržovat příznivé hladiny kyselin EPA a DHA v těle
  • Pomáhá udržovat optimální hladiny omega-6:3 mastných kyselin v těle
  • Pomáhá udržovat hladiny polyfenolů v těle, čímž chrání krevní lipidy před oxidačním stresem
  • Podporuje zdravou a normální funkci očí, protože obsahuje 700 mg DHA
  • Přispívá k normálnímu stavu kostí, svalové činnosti, normálnímu stavu zubů a dělení buněk, protože denní dávka obsahuje 20 µg vitamínu D
  • Podporuje normální hladiny triglyceridů v krvi, normální krevní tlak a normální hladiny vápníku v krvi

PREZENTACE ZINZINO   https://vyhodnynakup.eu/local/docs/26-prezentace.png       https://vyhodnynakup.eu/local/docs/25-omega3.png

ÚČINNÉ LÁTKY :
Rybí olej
Zinzino do svých produktů používá pouze oleje, které jsou extrahovány z celých, nezpracovaných ryb. Primárně se k tomuto účelu používají volně žijící, krátkověké drobné druhy ryb, jako jsou ančovičky nebo sardinky. Pro společnost Zinzino vyrábí rybí olej společnost LYSI, která má certifikovaný systém kvality, splňuje požadavky normy ISO 9001, GMP/API a BRC Global standard (globální standard) pro bezpečnost potravin. Jeho certifikace zaručuje nepřítomnost těžkých kovů a jiných toxinů. Společnost LYSI je také členem Friends of the Sea (Přátelé moře) pro udržitelný rybolov.
Extra panenský olivový olej
Při výrobě přípravku BalanceOil+ se používá extra panenský olivový olej ze španělských oliv Picual, které byly vybrány kvůli tomu, že jsou bohaté na omega-9 a mají velmi vysoký obsah antioxidantů. Omega-9 (kyselina olejová) hraje důležitou roli, protože aktivně napomáhá normalizaci hladiny cholesterolu v krvi. Olivy jsou předsklizňové kvality, při zpracování se z nich odstraňují pecky a pouze plody se za studena lisují, čímž vzniká extra panenský olej bohatý na omega-9 (kyselinu olejovou) s velmi vysokým obsahem antioxidantů zvaných polyfenoly (nad 750 mg/kg), přičemž obojí má řadu příznivých účinků. Polyfenoly zajišťují kvalitu přípravku BalanceOil+ v lahvičce, ale co je ještě důležitější, chrání i vaše buňky.
Vitamín D3
BalanceOil je obohacený o přírodní vitamín D3 (cholekalciferol), který se vyrábí z lanolinu (tuk z ovčí vlny).
Přírodní tokoferoly
Smíšené tokoferoly jsou antioxidanty běžně používané ve výživových doplňcích. Používané přírodní tokoferoly jsou vyráběny výhradně z destilátů oleje ze sójových bobů, který je bez GMO a vysoce rafinovaný; tyto destiláty procházejí další rafinací, aby neobsahovaly žádné sójové proteiny. To znamená, že v přípravku nejsou přítomny žádné alergeny. V přípravku BalanceOil+ jsou zpravidla obsaženy alfa-, beta-, gama- a delta-tokoferoly. ČISTÝ VITAMÍN D3 BalanceOil+ obsahuje vitamín D3 (cholecalciferol). Používáme přírodní vitamín D3 získávaný z lanolinu, přirozeně se vyskytujícího tuku, který se nachází v ovčí vlně. Vitamín D3 se vyrábí rozpuštěním prekurzoru vitamínu D3 z lanolinu. Poté je chemicky upraven a aktivován působením ultrafialového (UV) záření. Tento chemický proces je srovnatelný s tím, k němuž dochází v lidské kůži při tvorbě vitamínu D3 při vystavení slunečnímu záření.

BalanceOil+: dokonale vyvážený soulad mezi rybím a olivovým olejem a prokazatelnými výsledky 

Vědecky podložená receptura přípravku BalanceOil+ kombinuje rybí olej jedinečné jakosti s příznivým podílem omega-3 i omega-7 a s vědecky osvědčeným množstvím olivového oleje, který je bohatým zdrojem polyfenolů, fytonutrientů a omega-9, a který zvyšuje oxidační stabilitu lipidů omega-3.4 Polyfenoly se vážou na omega-3 a působí jako účinné antioxidanty, které zabraňují oxidaci lipidů.4 Polyfenoly olivového oleje napodobují polyfenoly běžně obsažené v rybách a zajišťují přenos křehkých omega-3 v těle, kde je bezpečně ukládají do buněčných membrán. Polyfenoly a lipidy z mořských ryb spolupracují vysoce synergickým způsobem, čímž umožňují, aby tělo bezpečně vstřebalo, upravilo si a udržovalo hladiny omega-3 nad požadovanými 8 %, které jsou zapotřebí k tomu, aby bylo dosaženo rovnováhy omega-6:3 v poměru nižším než 3:1. Průměrný poměr omega-6:3 u osob, které neužívají potravinové doplňky s omega-3, je v severní Evropě 12:1, v Evropě 15:1 a v USA 25:1, což ukazují výsledky z největší světové databáze esenciálních mastných kyselin s více než 600 000 testy analyzovanými nezávislou laboratoří Vitas Analytical Services. Po užívání produktů BalanceOil+ Premium po dobu 120 dnů je průměrný poměr ve všech těchto zeměpisných oblastech nižší než 3:1.


Složení :
Rybí olej (z ančoviček, makrel, sardinek), olivový olej lisovaný za studena, smíšené tokoferoly (antioxidanty), přírodní příchuť, vitamín D3 (cholekalciferol).
Nutriční hodnota a obsah v:
 
7.5 ml 
12 ml
Rybí tuk
4142 mg
6627 mg
Mastné kyseliny omega-3
1549 mg
2478 mg
z toho EPA
802 mg
1283 mg
z toho DHA
427 mg
683 mg
Olivový olej
2557 mg
4092 mg
z toho kyselina olejová (omega-9)
1918 mg
3069 mg
z toho polyfenoly
2.2 mg
3,5 mg
Vitamín D3
12.6 ug (250 % of RV*)
20 ug (400 % of RV*)
*RV % doporučené hodnoty dle norem směrnice rady EU - 90/496/EEB
0,0
Bez hodnocení
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Napsat vlastní recenzi
Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskusi.
Položit dotaz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím